Повністю оголена Даша Астаф’єва вразила Інтернет новими фото

0
706

Зірка чоловічого журналу “Playboy” часто балує своїх Інста-підписників “гарячими” світлинами. Продемонструвати своє тіло без одягу для Даші ніколи не було проблемою, головне – аби це було естетично і гармонійно. Нові чорно-білі знімки на сторінці співачки вразили юзерів наповал.
Під час фотосесії Даша позувала голою, прикривши груди маленькими китицями. Для повноти образу співачка одягнула також чорний шкіряний нашийник з кільцем. Світлини вийшли доволі стильними та оригінальними, особливо ті, де Астаф’єва без одягу позує під поліетиленом та обливається фарбою.


Фанам 33-річної моделі нові фото прийшлися до смаку: “Давай побільше еротичних фото”,  “Дуже гаряча ти!”, “Спочатку молоко, потім сметана, далі – вершки і ось воно – маслечко! Дуже красиво і смачно”, “Вау, супер, богиня!”, “Боже! Як круто! Дивлюся і захоплююся і фотографом, і Дашею”.


До слова, 15 березня Даша Астаф’єва презентувала сексуальний відеокліп на композицію “Playmate”, у якій заспівала про те, що людей завжди більше цікавить зовнішність, ніж внутрішній світ моделей. Відео на офіційному Youtube-каналі зірки переглянуло понад 100 тисяч користувачів. Реакція юзерів на кліп “Playmate” доволі неоднозначна: одні захопились акторськими успіхами зірки, інші – прокритикували за безталанність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here