“Прикрилась собакою”: Леся Нікітюк вкотре шокувала мережу

0
403

Нікого вже й не здивуєш екстравагантними світлинами із Лесею Нікітюк, здавалось би. Скандальна українська телеведуча щоразу знаходить, чим здивувати публіку. Якщо не оголеними формами, то неочікуваними зізнаннями. Якщо пікантних новин більш ніж достатньо, у хід йде собака. Втім, цього разу артистка вирішила усе це поєднати. Що вийшло? Мокра собака і гола Леся.
Тривалий час Леся Нікітюк займається блогінгом в Instagram. Переважно, справа стосується постійних мандрівок знаменитості. Інколи ж, зважаючи на її професійні обов’язки на українському телебаченні, дівчині доводиться вдаватись до висвітлення фактів із особистого життя. Здавалось би, шанувальники про неї знають все: де та як вона проводить час. У дійсності, «з ким» завжди залишається під питанням.


Цими вихідними зірка вирішила влаштувати собі «банні дні». Традиційно, кадрів та сторіс більш ніж достатньо. Відтак, фіктивна відвертість справляє враження максимальної відкритості, хоча й ніхто не знає Нікітюк більше, ніж вона сама розповідає про себе. Менше з тим. Єдиний із близьких зірки, про кого знає громадськість – це її собака Рафік.
Звісно, і на «банній вечірці» не обійшлось без присутності домашнього улюбленця. Але мережу шокувало інше – те, як вона подала кадр. Варто зауважити, що за зворушливою та мокрою собакою Леся Нікітюк позувала цілковито оголена. Баня, звісно ж. До провокативних світлин артистка додала стриманий коментар із короткою рекламою геолокації.


Прихильники, у свою чергу, не стримали себе від спокуси відгукнутись на чергову публікацію скандальної телеведучої. Що звично, не обійшлось без компліментів. Втім, єдине, у чому користувачі зійшлись одноголосно – це те, що Нікітюк аж надто схожа на свого домашнього улюбленця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here