“Припиняй!”: Анна Сєдакова вразила мережу відвертим кадром

0
552

Екс-учасниця культового гурту «ВІА Гра» не поспішає полишати звичок минулого. Навіть у статусі зіркової матусі Анна Сєдакова продовжує активно публікувати кадри із категорії «пікантно». Втім, часи минають, і соціальні мережі вже не ті – прихильники інакше реагують на подібні «відвертості», що й складно передбачити заздалегідь.
Співачка, що доволі таки давно займається сольною співочою кар’єрою, і до сьогодні не втрачає можливості добряче хайпанути на своїх звабливих формах. Цього разу ситуація склалась подібним чином. Знаменитість поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram кадр із відпочинку, що вмить розлетівся мережею. Що зрозуміло, без шквалу коментарів сідниці Анни Сєдакової теж не обійшлись.

View this post on Instagram

#мамабудетдэнсить ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Здавалось би, звичайне для зіркового середовища фото. Співачка вбралась у червоне бікіні та зайняла доволі таки провокативну позу із напоєм (можливо, алкогольним) у руці. До публікації жінка додала небагатослівний хештег #мамабудетденсить, на який власне і відреагували мережеві хейтери та звичайні користувачі. Реакції публіки не передбачити, але цього разу вона перевершила будь-які очікування.

View this post on Instagram

Доброе утро ?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


«Припиняй!», – заявили не прихильники, а відома українська телеведуча Леся Нікітюк. Якщо хтось не зрозумів, то це жартома. Інші ж юзери не стримались від можливості висловити своє захоплення спокусливими формами співачки: «Пишна попа», «Ніякої худоби чи зайвої ваги, лише жінка із формами», «Поп-артистка, одним словом», «Попа, як у Кім», «Ідеальні пропорції», «Яка соковита!». Звісно, на цьому компліменти в адрес зірки не вичерпуються.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here