“Пуговка виросла”: Катя Старшова знялась у пікантній фотосесії

0
1226

Хоча й усім відомий «серіал з дитинства» уже давно завершився, його найвідданіші прихильники не поспішають залишати його у минулому. Головні актори культової картини «Татусеві доньки» поставили крапку та продовжили рухатись далі, що не сила сприйняти телеглядачам. Знаменитості продовжують жити, але, на жаль, не прихильники.
Цього разу викликала всезагальне обурення Катя Старшова, що у свій час зіграла роль Пуговки. Дівчина, що уже давно закінчила школу, ніяк не може позбутись ярлика кумедної дівчинки із серіалу. Відтак, без відчайдушних методів не обійшлось – російська акторка взялась за участь у пікантних фотосесіях.

View this post on Instagram

…. ❤️?

A post shared by Екатерина Старшова (@ekstarshova) on


Кадр у стилі французького кабаре чи то фестивалю у Ріо видався доволі таки яскравим. Що цікаво, жодних пікантних зон до об’єктивів не потрапило. А надмірне декольте дівчина прикрила спеціальними поролоновими вставками. Але ж і це не вгамувало її прихильників. «Пуговка уже не та», – одноголосно заявила мережа.
Образ у червоній сукні та білій перуці знаменитість поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Лише ім’я поверх фото допомогло користувачам зрозуміти, що на світлині ніхто інший, як Катерина Старшова. У будь-якому разі, публічність у захваті від подібної публікації зірки серіалу «Татусеві доньки». «Міс Сексуальність», – не соромляться зазначати юзери.

View this post on Instagram

?2007/2019?

A post shared by Екатерина Старшова (@ekstarshova) on


Втім, що зрозуміло, не обійшлось також без тих, кого подібний кадр не на жарт обурив. Хтось і до сьогодні не може сприйняти дівчину не як маленьку героїню гумористичного серіалу. «Так, до Мирослави Карпович ще рости і рости… Поролон поки рятує», – зауважили підписники і «скромні» вставки на грудях акторки.
Варто зауважити, що Катерина Старшова не єдина, хто балує своїх прихильників пікантним. Днями раніше не менше вразила громадськість ще одна зірка серіалу «Татусеві доньки», Мирослава Карпович. Акторка, що грала Машу Васнєцову, взяла участь у неабияк стильній чорно-білій фотосесії, родзинкою якої став формат топлес.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here