“Пухнастими” грудьми і не тільки: чим дивувала Cardi B

0
959

Американська реперка, відома також за своїми активними громадянськими позиціями, не посоромилась оприлюднити в мережі аж надто провокативні кадри. І, ні, мовиться не про фотосесії у стилі «ню». Жінка, що не так давно тільки стала матусею, злила в Instagram свої фотографії у шокуючому образі.
На кадрі було все – і райдужне волосся, і «пухнасті» груди, і провокативний манікюр. Чому провокативний? А тому, що Cardi B лише середні пальці показала. Без сумнівів, що такий жест не випадковий. Хтозна, є який-небудь зв’язок між скандальною публікацією та не менш скандальним Супербоулом. Так чи інакше, шанувальники переконані, що особливий підтекст є.


Не так давно співачка відзначилась нестандартним форматом присутності на американській акції протесту за жіночі права. Обличчя знаменитості стало образом чи не кожного постеру мітингувальниць, що неабияк зворушило Cardi B. Втім, на цьому «акційність» реп-зірки не завершується.

Кліп-підтримка жінок, що публічно займаються грудним вигодовуванням та сприяння протесту екс-футболіста Коперніка. Як результат – відмова від участі у наймасштабнішому концерті року тільки заради прав чорношкірих. Невже когось ще може здивувати яскрава світлина у соціальних мережах? Усе в порядку речей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here