Регіна Тодоренко показала залаштунки пікантної зйомки

0
818

Не вперше знатна українська телеведуча, що наразі живе та працює у Росії, ділиться із прихильниками звабливими кадрами у купальниках. Днями раніше Регіна Тодоренко навіть взяла участь у рекламі «пляжного вбрання», що викликало шквал емоцій у мережі. Менше з тим, рідше зірка ділиться світлинами із залаштунків – цей раз став одним із небагатьох випадків.
Ледь прикритий глибокий бюст,  червоні вуста та стильний купальник, як без нього. Регіна Тодоренко вкотре постала перед глядачем у яскравому образі, від якого й погляд складно відвести. Таким чином, співачка продемонструвала залаштунки чергових пляжних зйомок, на які вона потрапляє нерідко. Втім, однією світлиною вона не обмежилась.


Згодом Тодоренко поширила ще один та не менш ексклюзивний кадр. Теж у купальнику, але цього разу телеведуча поділилась із прихильниками певними не надто приємними нюансами, із якими вона зіткнулась під час фотозйомки. Молода матуся заговорила про те, наскільки складно вдається зробити справді вдалий кадр. Та й на які зусилля вона йде задля нього загалом.
Пісок у трусах і ціла купа сторонніх очей – одне із того «неприємного», про що спробувала заговорити Тодоренко. У будь-якому разі, жінка навіть не намагалась на щось жалітись. Вона також додала, що й навіть подібні нюанси не можуть зіпсувати її загального захвату від  творчого процесу зйомки. Разом з тим, телеведучу неабияк надихає підтримка глядачів.


«Так також інколи доводиться працювати. Не те, щоб я перевтомилась, лише пісок у трусах – це не завжди приємно. Та й інколи безглуздо відчувати себе лежачою на полі для гольфу, та ще й на очах у команди гольфистів», – не без гумору зазначає екс-ведуча проекту «Орел и Решка». У будь-якому разі, прихильникам подібні публікації із бекстейджу аж надто припали до душі, зважаючи на численні коментарі під постами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here