Сексапільна Анна Сєдокова показала шикарний бюст у купальнику

0
811

“Дуже гаряче” почувається чоловіча аудиторія Анни Сєдакової у Інстаграмі після перегляду її відвертих фото. 36-річна співачка поширила на своїй сторінці сексуальне фото, де вона у леопардовому купальнику, на який одягнула косуху, доповнила це окулярами та склала губи “качечкою”.
Очевидно, серед зірок набув великої популярності леопардовий принт. Не один раз речі з таким принтом одягали Кіра Найтлі, Шерон Стоун, Кайлі Дженнер та інші. Сама Сєдокова теж неодноразово обирала його для своїх модних фотосесій. Нову світлину Анна підписала рядками одного з російських хітів.


Сексуальну та шикарну фігуру співачки та мами трьох дітей відзначили фани у коментарях. Однак, не всі підписники зірки позитивно оцінили знімок. На Анну “вилили” тонну негативу щодо “силікону” у грудях:
“Які жахливі груди. Видно ж, що кулі вставлені”, “Ці великі кулі – вульгарщина вищого гатунку. В голові у Сєдокової явно пустота”, “Що, чоловіка шукаєш?”, “Кулі викотила, губи надула. Все, щоб йти в ногу з модою”, “Силікон в ділі”, “А навіщо ці неприродні дині? Так смішно виглядають”.
Анна Сєдакова часто викладає на своєму особистому блозі у Інстаграмі фото у спідній білизні або взагалі без неї, як наприклад восьмого березня. Тоді зірка поділилась світлиною, де вона лежить на ліжку зовсім оголена, прикриваючи інтимні частини тіла ковдрою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here