Сексуальна та яскрава Кортні Кардаш’ян потрапила на обкладинку “Vogue”

0
740

Вслід за сестрою Кайлі Дженнер, яка нещодавно прикраслила обкладинку німецького глянцю “Interview”, 39-річна Кортні Кардаш’ян знялася для спеціального б’юті випуску мексиканського “Vogue”. Неймовірні світлини з обкладинки вона опублікувала на своїй Інстаграм-сторінці.
Шанувальники одразу відзначили сексуальність та відвертість фотографій, адже на них Кортні не така, якою всі звикли її бачити. На першій обкладинці яскравий оранжевий мейк-ап і ідеальні риси її тіла виглядають просто ідеально. Кортні запропонували поспівпрацювати з журналом через те, що на їхню думку, вона є чудовим прикладом успішної жінки.

“Кортні Кардаш’ян, мати, дочка, сестра і ділова жінка, яка піднялася до абсолютно нових висот, створюючи імперію і багатство у багатьох областях. Вона зробила себе сама і використовує свої 74,7 мільйона підписників у соціальних мережах, щоб побудувати свій бренд і солідний бізнес.
Її найбільша сила полягає у підтримці її родини, які надихають її втілювати всі мрії. У квітні Кортні приїде на нашу особливу вечірку “VogueBelleza”, щоб розповісти секрети, які привели її до успіху в особистому і професійному житті,” – висловили свій захват на офіційній сторінці видання.

На другому варіанті обкладинки Кортні постала у більш ніжному образі, який підкреслив її жіночність і нагадав, що вона, насамперед жінка і мама, а потім вже зірка світового масштабу.
“Я ніколи не думала, що можу стати еталоном у світі бізнесу, моди і краси. Просто постійна робота відкрила для мене шлях до розвитку і дослідження нових аспектів у моєму житті. Це дуже велика відповідальність, оскільки я хочу передати своїм послідовникам, що ми всі здатні приймати нові виклики і залишати свої страхи позаду,” – розповіла 39-річна Кортні у інтерв’ю журналу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here