Шерон Стоун з фотосесією в нижній білизні

0
1870

Голлівудській актрисі, яка прославилася на початку 90-х роллю в фільмі “Згадати все”, і знялася в 65 фільмах. Вчора, 10 березня зірці виповнилося 60 років. Стоун відзначила день народження зйомкою для The New York Times.
Актриса, чиєю фізичною формою продовжують захоплюватися таблоїди, розповіла про те, як доглядає за собою (ніяких продуктів глибокої переробки і кофеїну, темний шоколад, пілатес, масаж і засоби від сонця.
За кілька днів до цього Стоун дала інтерв’ю Forbes, де розповіла, що планує дебютувати в режисурі, вже вибрала сценарій і шукає гроші на зйомки. Актриса згадує, як її юристи припустили, що бюджет фільму може скласти 4-5 мільйонів доларів.


– Я почала реготати і така: “Серйозно? Коли Мел Гібсон знімав “Хоробре серце”, ви йому теж пропонували 4-5 мільйонів? – каже актриса.
Шерон нагадала, що попрацювала з майже кожним відомим режисером і оператором, і далеко не новачок в індустрії.
– Якщо ви жінка і хочете зняти фільм, то всім здається, що ви повинні зробити це за копійки. Проте, якщо ви чоловік, вам відразу дають гроші, – стверджує Шерон Стоун .
На початку 2018 року Шерон Стоун також дала інтерв’ю каналу CBS, під час якого ведучий запитав її про домаганнях в кіноіндустрії, та про те, стикалася чи вона з ними. Стоун довго сміялася, а потім сказала, що “побачила всяке”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here