“Схожа на чайку”: Тіна Кароль захопила фанів літньою ніжною фотосесією на пляжі

0
852

Літо 2019 року у самому розпалі, а отже час відправлятися на пляж і насолоджуватися сонячними променями у самому лише купальнику. Це саме зробила й Народна артистка України Тіна Кароль, щоправда, замість купальника на нових знімках Тіна з’явилась у коротеньких білосніжних шортах та ніжній кофтинці, чим дуже схвилювала своїх фанів.
Схожа на чайку, що саме розправила крила і збирається полетіти до моря: такою Тіна Кароль з’явилася на першій “пляжній” світлині. Розкішне волосся співачки просто неймовірно піднялося поривом вітру. У коментарях шанувальники відзначили її красиву фігуру та оригінальний задум фотографа:
“Найкрасивіша!”, “Прекрасна!”, “Фото – натхнення”, “Ого, це фото як з обкладинки журналу”, “Уляля, яка”, “Ну нічого собі”, “Ніжна і водночас спокуслива”, “Божественна”, “Яке красиве фото! Тепле та сонячне”, “Янгол!”.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Багато фанів цікавить запитання, невже Тіна нарешті поїхала відпочивати? Адже останні декілька років красуня взагалі не ділилась світлинами чи відео, на яких вона у відпустці, а не знімається з робочою метою.
Цілком можливо, що зараз співачка відправилась на вікенд до моря зі своїм сином Венеаміном, адже буквально декілька днів тому Тіна показала у stories, що у нього якраз закінчилось навчання у великобританській школі.
На другому кадрі, який поширила Кароль, вона вже лежить на піску і грайливо дивиться вбік. Підписники відзначають, що на фото вона схожа на кішечку, яка вже щось задумала і не збирається відступати від задуманого.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Останніми місяцями Тіна нерідко тішить своїх фанів у Instagram гарячими знімками, чим доволі таки піднімає активність аудиторії на своїй сторінці. За Кароль стежить вже 981 тисяча підписників, а отже цифра в 1 мільйон вже не за горами. Не зважаючи на те, що співачка під знімками нічого не пише, а лише вказує автора кадру, шанувальники все одно у захваті від її Instagram, адже він доволі таки естетичний та душевний.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here