Слава Камінська демонструє фото у купальнику після гучного розлучення

0
392

І ще одне зіркове розлучення не сходить з ТОПів новинних стрічок. Цього разу мовиться про одну із найяскравіших українських пар – Славу Камінську та її чоловіка, пластичного хірурга Едгара. З огляду на все, екс-закохані уже зуміли поставити крапку, якої уникали упродовж кількох останніх років. І, нарешті, підозри стали дійсністю. Як на це реагують колишні партнери?
І знову знатна учасниця дуету «НеАнгели» реагує на труднощі в особистому житті яскравими публікаціями у купальнику. Тільки-от цього разу усім ситуація очевидна. З дня на день Слава Камінська офіційно стане вільною від шлюбного штампу у паспорті. Разом з тим, нарешті зможе розпочати нову сторінку у своєму житті, без тягаря сімейних труднощів та криз середнього віку її уже як колишнього чоловіка.


Як результат, публікації на офіційній сторінці Камінської в Instagram змішались між зворушливими фото дітей та ефектними кадрами знаменитості «без зайвих елементів одягу». Звісно, подібне для співачки вже давно не в новинку. Менше з тим, спираючись на факт розлучення, зараз фото стали немов яскравішими. Залишається тільки поспівчувати горе-колишньому зірки.
Цього разу Камінська опинилась у басейні. Купальник із леопардовим принтом та стильні сонцезахисні окуляри створили образ фатальної жінки, який у період труднощів тільки «на руку» співачці. А глибоке декольте наче додало до загального образу «родзинки». Не обійшлось і без душероздираючого коментаря артистки під  звабливою світлиною.


«Коли смуток видно крізь окуляри, тоді вам в стрічку дупа у сумному леопарді. Який відтінок смутку більше вам до душі: перший чи другий», – прокоментувала Слава Камінська свою нову публікацію у мережі. Разом з тим, запитала у прихильників, який кадр виглядає більш ефектно. Точніше – у якому кольорі.
Варто зауважити, що у період розлучення профілі співачки у соціальних мережах стали аж надто контрастними. Сьогодні – відвертості у купальнику. Вчора – милі фотографії із дітьми, що й без кількох зворушливих слів не обійшлись. Так чи інакше, зараз як ніколи до Слави Камінської прикута уся увага громадськості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here