Слава Камінська поділилась “неянгольськими” кадрами (18+)

0
410

Допоки Захід захоплюється пікантними фотосесіями сімейства Кардаш’ян, учасниця українського та не менш «гарячого» дуету «НеАнгели» не поступається звабливими кадрами. Немов у відповідь на зйомки Кім для модного глянцю Vogue, Слава Камінська поширила аж надто звабливу світлину у бікіні.
Результатів виснажливих дієт, точніше – інтервальних голодувань, складно не помітити. Співачка стала стрункішою, ніж коли-небудь раніше. І, на щастя, форми залишились усе ті ж. Хоча й шанувальники вкотре відзначили «штучність» краси артистки, вона не поспішає засмучуватись. Оскільки й сама неодноразово зізнавалась про свої пластичні операції та ніколи не уникала незайвих подробиць.


Нагадаємо, днями раніше Слава Камінська разом зі своїм чоловіком, відомим пластичним хірургом, подалась на відпочинок до Сполучених Штатів. З того часу стильних кадрів у мережі з’являлось чимало. Втім, цього разу вона здивувала шанувальників по-особливому. Співачка хоч і вбралась у закритий купальник, усі найбільш пікантні зони не залишились без уваги.
Актуальний у цьому сезоні леопардовий принт як ніколи вдало підкреслив усі принади артистки. А виріз на глибоке декольте буквально таки спровокував шквал емоцій (та коментарів) з боку юзерів. «Богиня», «Як же вам пасує леопард!», «Едгару пощастило. Зірка!», «Боже, яка ви! Ух, яка», – і на цьому компліменти не вичерпуються.


«Тьолочку вам до стрічки», – що традиційно, не обійшлась Слава Камінська без «свого» особливого гумору. Нагадаємо, упродовж останніх кількох тижнів співачка доволі таки часто ділилась із прихильниками подробицями активного схуднення. На додачу до фізичних навантажень, артистка обрала не так зване «здорове харчування», а звичайний голод. Так, як не дивно, саме інтервальний голод став ефективнішим, аніж будь-які надокучливі дієти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here