Софі Тернер вразила Париж “маленькою” чорною сукнею

0
501

Допоки культовий серіал «Гра престолів» лише дебютує із першими епізодами, одна із його головних акторок, Софі Тернер, готується до прем’єри очікуваної стрічки «Люди Ікс: Темний Фенікс». А, разом з тим, мандрує столицями світу задля популяризації майбутнього фільму. Цього разу акторка потрапила до Парижу. Відтак, не змогла обійтись без вражаючого образу.
Прес-тур Софі Тернер тільки розпочинається, а громадськість уже взялась за обговорення французького образу кінозірки. Для презентації очікуваної картини «Люди Ікс: Темний Фенікс», що у Парижі, Софі Тернер обрала вражаюче міні із виразним декольте. Аутфіт доповнила масивними золотими сережками, нейтрально-тілесними туфлями на підборах та виразними вустами.

Пікантний кадр із паризької фотосесії чи не одразу вразив світ своєю вишуканою невимушеністю. Варто зауважити, що власне фотосесія була проведена у рамках прес-туру. Так чи інакше, зовсім не тур прикув увагу світу. Знаменитість, що здобула визнання завдяки таким картинам, як «Гра престолів» та «Люди Ікс», зуміла вмить стати зіркою мережі. А справа у вдало підібраному фото.
Здавалось би, усе просто. Позаду – Ейфелева вежа. Поруч – фотограф. А довкола натовпи туристів. Тільки-от аж надто припадає до душі образ. Маленька чорна сукня таки зробила свою справу. Чи, можливо, секрет популярності полягає у надто «маленькій» сукні та ще й із відмінним силуетом бюсту на додачу. У будь-якому разі, прихильники кінозірки у захваті.


За модний бренд Софі Тернер обрала французьку марку MUGLER. Точніше, не вона, а її стиліст Кейт Йонг. Що стосовно прикрас, вона надала перевагу флорентійському бренду Carolina Bucci. Нагадаємо, до паризької прес-конференції зірка «Людей Ікс» теж вбралась у чорну сукню міні, тільки-от від Louis Vuitton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here