Спокуслива Астаф’єва показала пікантні кадри в прозорому плащі

0
531

Колишня солістка відомої української групи Nikita Даша Астаф’єва взяла участь у черговий відвертій фотосесії, пише видання Хвиля.
На свою сторінку в Instagram вона виклала сексуальні фото, на яких позувала в прозорому плащі і лосинах з латексу.

View this post on Instagram

Вчера, в интервью : Я никогда не «пыталась» ничего снять специально. А всегда это «делала». Возможно, лучше чем остальные… И, всегда важно работать с профессионалами. С теми, кто может сделать своё дело как никто другой. Здесь можно говорить вечность. «Почему я раздеваюсь»? Потому что у меня это получается. Потому что это сложно, и «или дано, или нет» Хотите поспорить ? Просто разденьтесь. И я скажу, получилось ли это у вас… @anka_fateeva @sl_ira_shop

A post shared by Даша Астафьева (@da_astafieva) on


“Я ніколи не “намагалася” нічого зняти спеціально. А завжди це “робила”. Можливо, краще ніж інші… І, завжди важливо працювати з професіоналами. З тими, хто може зробити свою справу як ніхто інший. Тут можна говорити вічність. “Чому я роздягаюся”? Тому що в мене це виходить. Тому що це складно, і “або дано, або ні”. Хочете посперечатися? Просто роздягніться. І я скажу, чи вийшло це у вас…”, – написала зірка.

View this post on Instagram

Прозрачный плащ) который расплавился в машине от солнца…. Так символично) Как много людей в нашей жизни, превышая все пределы важности и значимости, закрывая собой от всех невзгод и стихий, украшая и дополняя незабываемые кадры жизни, исчезают, надламывая. Оставляют метку «здесь был я» Но, я ушёл и оставил после себя тебе ……… Что оставил? Мне оставил: Кофе, 3/1 возвращаясь под утро в твоей обуви,держась за руки в метро. Правда, которая никому не нужна. И потолок. С маленьким окошком в небо. Что вам оставили такие люди? Photo @ankafateeva #MUA @mogila_tatiana #style @sl_ira_shop

A post shared by Даша Астафьева (@da_astafieva) on


Прозорий плащ, який розплавився в машині від сонця, виглядає так символічно. Як багато людей в нашому житті, перевищуючи всі межі важливості і значущості, закриваючи собою від всіх негараздів і стихій, прикрашаючи і доповнюючи незабутні кадри життя, зникають, надламуючи. Залишають жваво “тут був я”. Але я пішов і залишив після себе тебе … Що залишив?”, – підписала Астаф’єва.


“Мало говорю. Більше відчуваю і переживаю. Але, ви питайте. Я поруч”, – підписала кадри 34-річна артистка.
І на завершення додала, що їй залишив: кави, 3/1 повертаючись під ранок у твоїй взуття,тримаючись за руки в метро. Правда, яка нікому не потрібна. І стеля. З маленьким віконцем в небо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here