Тіна Кароль у прозорій сукні зухвало засвітила груди

0
392

І знову на потіху прихильникам знатна зірка української естради продемонструвала те, що леді показувати не годиться. Не варто, а для голлівудського бомонду подібні речі давно вже не за рідкість. Тож, чому би й Тіні Кароль не показати світу справжні, українські принади? Що зірка і зробила, оприлюднивши у мережі черговий кадр із категорії «пікантно».
Для чуттєвої фотосесії зірка не лише вбралась вкрай звабливо – у повітряну прозору сукню. Співачка ще й вирішила відмовитись від нижньої білизни, щоб ніщо не заважало шанувальникам тішитись принадами знатної української красуні. Разом з тим, Кароль перед об’єктивами камер позувала босоніж, що тільки додало промовистої тендітності до загальної концепції зйомки.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Що унікально, у мережі обійшлось без тих завжди обурених користувачів, які щораз вигукують – «На це ж діти дивляться!». Підписники зірки одноголосно заявили, що чергова фотозйомка Тіни Кароль вдалась неабияк вишуканою та без натяку на вульгарність чи пошлість. І це при тому, що інтимні зони знаменитості складно не розгледіти. Мовиться про груди, яких зірка вирішила не прикривати білизною.
Звабливу публікацію знаменитість надумала залишити без власного підпису, що трапляється не рідко. Тіна Кароль тільки розпустила волосся, позбулась виснажливих підборів та невимушено закинула голову назад. Вона вирішила уникнути будь-якого зорового контакту та безтурботно насолоджуватись атмосферою локації. Що ж, світлина буквально таки пронизана натхненням, чого не змогли не зауважити прихильники.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


І чи не одразу під кадром користувачі один за одним почали цікавитись, коли нарешті з’явиться нова музична композиція співачки. Хоча й запитання залишились без відповіді, громадськість сподівається, що численні прохання невдовзі виявляться почутими. Окрім цього, Тіна Кароль також не обійшлась без численних компліментів, висловлених з боку її підписників в Instagram.
«Немов русалонька», «Яка ж гарна!», «Справжня королева Англії, плануєш із кимось з артистів записати дует?», – коментують прихильники зірки. Загалом же, на превелике здивування, мережа розцінює подібний образ Тіни Кароль як витончений і тендітний, жодних ярликів «пошлості».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here