“Це дуже гаряче”: Тіна Кароль підкорює мережу відвертими фото

0
456

Поп-Діва сучасної української музики, 34-річна Тіна Кароль, останнім часом вражає не лише співом. Окрім яскравих перформансів та участі у різноманітних благодійних акціях, Тіна неабияк полюбила фотографуватися. Результати зйомок зірка демонструє на своїй сторінці у Instagram і деякі кадри видаються фанам ну дуже спекотними!
Нещодавно головна білявка країни потішила своїх прихильників знімками з літньої пляжної фотосесії, на яких вона постала у коротеньких білих шортах та на підборах. Зірка захопила розкішними довгими ногами та своєю готовністю до експериментів перед камерою.
“Уля ля,” – написала Тіна у коментарях під фото. А ця фраза з уст зірки свідчить про її грайливий настрій та бажання побавитися з аудиторією. Шанувальники у захопленні та мають запитання: а що ж далі?

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


А далі, як виявилось, гарячий знімок у майже прозорій сукні у сіточку, яка ледь-леді тримається на плечах співачки, погляд спокусливої кішки та оголені ноги. Новий кадр спричинив справжній фурор на сторінці Тіни Кароль у Instagram.
Скільки пристрасті“, “Тіна, ти занадто розкішна! Ти засліплюєш мене своєю красою”, “Пупсик”, “Це нереально”, “Вау! Незрівнянна краса. Безмежно люблю”, “Це ідеально і дуже гаряче”, “Цей погляд розкішний!”, “Тінка, ти розпалила в мені вогонь”, “Засліплюючо-сексуально-загадкова краса! Подобається мені ваша зміна стилю”, “Ууу, все сміливіше і сміливіше”.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @little_puida

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Однак, за класикою жанру, не всі оцінили спекотний кадр від народної улюблениці Тіни Кароль. Чимало користувачів назвали це фото вульгарним та негідним співачки, яка у більшості випадків була скромною та сором’язливою.
Та, здається, до нас повертається та Тіна, якою вона була на початку своєї кар’єри. Згадайте лише кліп на пісню “Ноченька”, у якому Кароль знялася абсолютно оголеною. Звісно, це все естетично й не вульгарно і є запорукою успіху у шоу-бізнесі, однак не всі люди розуміють таку відвертість.

Зірка, в свою чергу, й надалі не підписує фото у Instagram, залишаючи відкритим питання про те, що було у неї на думці, коли вона ним ділилася. Фани ж чудово справляються з вгадуванням посилу все нових та нових кадрів від своєї фаворитки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here