“У чому секрет?”: Фреймут знову хизується стрункими формами

0
1294

Скандальна українська телеведуча, що завжди намагалась тримати особисте життя у розряді приватного, останнім часом почала усе активніше ділитись із прихильниками найпотаємнішими подробицями із того, що до об’єктивів камер не потрапляє. Хоча й для Ольги Фреймут подібні зізнання даються доволі таки складно, вона продовжує ділитись у мережі найпотаємнішим.
Секрети подружніх відносин, поради по вихованню дітей, таємниці краси та лайфхаки по догляду – Фреймут ніколи не боялась взяти на себе роль «учителя життя», який завжди знає, як діяти у тій чи іншій ситуації. Комусь подібне йде на користь, а іншу частину користувачів завжди обурюють «повчання». У будь-якому разі, без уваги знаменитість не залишається.


Втім, цього разу Фреймут не вчила своїх шанувальників «як жити». Знаменитість лише поширила невимушений недільний кадр, на якому позує у квітчастій сукні на своєму ліжку. Світлина вдалась дуже навіть милою, що складно не розгледіти. Хоча, попри її невимушеність, телезірка таки змогла додати один життєвий лайфхак.
«Як я люблю Поділ. І мою квартиру на вулиці Спаській, і цей недосконалий, як картина імпресіоніста, вигляд із вікна… Дівчата, зробіть все, щоб мати «власну кімнату» – це я вже цитую Вірджинію Вульф. Гарний вихідних», – не стрималась Ольга Фреймут і без пропаганди «сильної незалежної жінки», до чого її прихильникам уже давно не звикати.

Що стосовно юзерів, усі реагували по-різному. Втім, більшість таки зазначила, що жінці дуже пасує подібний стиль вбрання. «Неймовірна», «Ольга, у тебе прекрасна посмішка! Не посміхнутись у відповідь просто неможливо!», «Чарівна посмішка, пані Фреймут. В цій сукенці ви сама весна», – не вгамовуються шанувальники телеведучої.
Але хтось таки спробував «опустити зірку з небес». Користувачі обурено заявили, що не кожен достатньо забезпечений, щоб мати власну квартиру. І як би вони не старались – реалії у нашій країні проти. Адже справа не завжди у наполегливості та амбіціях, у чому переконана переважна частина підписників Фреймут.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here