“У неонових панчохах та мереживі”: Ріанна знялась у пікантній фотосесії

0
480

Американська поп-зірка Ріанна робить помітні успіхи у дизайнерській сфері. Нещодавно вона запустила власний бренд одягу “Fenty”, а її лінія спідньої білизни вже стала доволі популярною серед жінок з різними розмірами. Рекламуючи червневу колекцію, зірка приміряла на себе два комплекти білизни: гарячі фото Ріанна показала у Інстаграмі.
Здається, округлі форми співачки неймовірно їй личать. Важко уявити її худою, адже теперішній образ неабияк їй пасує. На новій світлині Рі позує у неоновій мереживній білизні та сексуальних панчохах. Ріанна неодноразово показувала свою любов до цього кольору, тепер вона вирішила поєднати приємне з корисним, випустивши такий комплект білизни від “Savage X Fenty”.


Ще один “образ”, який продемонструвала Рі, виявився більш нейтрального кольору, а саме тілесного. Білизна майже повністю злилась з кольором шкіри зірки – вийшло дуже гаряче. Ну і, звісно, беззаперечний той факт, що Ріанна у будь-якому одязі виглядатиме сексуальною.


Фани зірки вкотре зачаровані фігурою красуні, однак все ще сумують за її музикою: “Це фото змусило моє серце битися частіше”, “Просто неймовірні знімки”, “Мої очі ледь не вибухнули після перегляду цього кадру”, “Ти найкраща”.
До речі на презентації свого бренду у Парижі Ріанна розповіла, що не звертає уваги на критику своїх форм хейтерами. Зірка зазначила: “Я не нервую. Якщо ви постійно турбуєтесь про те, що думають люди, ви можете в підсумку зненавидіти себе, так що я просто не звертаю уваги. Зрештою, більшості людей це сподобається”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here