“У новому образі”: Нікітюк продемонстувала бюст на камеру

0
281

Епатаж та розкутість – це завжди про неї, про Лесю Нікітюк. Одна із найвідоміших телеведучих українського медіапростору не вперше вражає шанувальників неочікуваними образами. Інколи її критикують за несмак, часом неприховано захоплюються. Так чи інакше, вона ніколи не сходить з уст «диванних експертів» і не тільки.
На цей раз, у період активних зйомок для чергового проекту «Хто проти блондинок?», Нікітюк вбралась аж надто пікантно. Для псевдоінтелектуального змагання дівчина обрала яскраве міні у форматі жакету. До загального образу додала короткі сітчасті шорти. Втім, «родзинкою» аутфіту став власне чітко виражений бюст артистки.


Хто би мав бодай сумнів, що вона таки вкотре наважиться на побідне вбрання. А вона це зробила. Втім, після її минулорічної фотосесії з оголеним бюстом, це певно вже нікого не здивує. «Якщо ти хочеш чудово почуватись, щодня працюй», – додала Нікітюк до своєї «свіжої» публікації в Instagram. Звичайно ж, не обійшлась без згадки про стиліста.
У будь-якому разі, складно не звернути уваги на те, наскільки вдало їй вдається тримати форми, яких вона набула ще на паркеті шоу «Танці із зірками». До того ж, кидається увічі й те, наскільки впевнено знаменитість позиціонує себе у соціальних мережах. А прихильникам, у свою чергу, такий образ народної улюбленці лише до вподоби.

Знайшлись і ті, що охарактеризували кардинальні зміни Нікітюк у розрізі зіркової хвороби: «Леся, ти стала неприродною! У тебе зникла така колишня родзинка. Тепер ти перетворилась на звичну фарбовану телевізійну ляльку! Зазвезділась». Як результат, думка інстапідписників знаменитості радикально роздвоїлась на «за» і «проти».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here