“У сітчастих колготках та міні”: як Тіна Кароль вражала на цей раз

0
397

Пікантні образи для української поп-діви немов справа честі. Чи не щоразу, коли Тіні Кароль доводиться з’являтись перед об’єктивами камер, зірка дивує по-новому. То співачка «з головою» поринула у розмаїття латексу, то знайшла себе у невимушеному мереживі. У будь-якому разі, народна улюблениця вміє бути різною.
Складно забути той період, коли Кароль відкрила для себе приталену латексну сукню-міді. Саме тоді, коли співачка уже давно перетнула четвертий десяток, вона засяяла небувалою жіночністю. Відтак, латекс почав буквально таки символізувати кокетливу натуру Тіни, як і вона уособила латекс.

Так чи інакше, виключати той факт, що Кароль є однією із найбільш жіночних представниць української естради – не можна і не варто. Сама ж артистка не змушує про себе забути ні на мить. Останнім часом на офіційній сторінці Тіни в Instagram аж надто часто з’являються класичні кадри у чорно-білій кольоровій гамі. Аж надто подібно до культової Одрі Хепберн, але їй таке личить.
На цей раз, Тіна Кароль оприлюднила менш консервативний та значно провокативніший кадр зі своєї останньої фотосесії. Оксамитова та чорна, повітряна та «маленька» міні-сукня як ніколи підкреслила стрункість ніг співачки. На додачу, актуальні у цьому сезоні сітчасті колготки зробили свою справу – прізвище Кароль очолило ТОПи новин у категорії «пікантно».

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @kulakowskiy

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Менше з тим. Усі прихильники знаменитості одноголосно висловили захват, ні словом не обмовившись про «надмірно» чи «вульгарно». Чи не кожен інстапідписник зірки не зміг стриматись, щоб не залишити свого коментаря. Звісно, схвального. «Аж надто шикарно», «неймовірно», «неперевершена» – і такою є думка більшості, якщо не кожного.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here