Українська супермодель Алла Костромічова оголилась на камеру

0
956

Про телевізійне шоу «Топ-модель по-українськи» чули навіть ті, що ніякого відношення до моделінгу не мають. Відома на весь світ українська модель таки знається на своїй справі та нерідко проштовхує до гламурної індустрії здібних кандидаток. Про її діяльність знають усі, про її «особисте» – далеко не кожен. Цього разу Алла Костромічова вирішила трохи стерти межі своєї приватності, буквально.
Хоча й подібні зйомки для моделі зі світовим іменем не рідкість, прихильників Костромічової подібне не припиняє дивувати. Іменита супермодель вкотре взяла участь у фотозйомці стилю ню та чи не одразу залила у мережу пікантні кадри, точніше – оприлюднила кілька найбільш вражаючих світлин на своїй офіційній сторінці в Instagram.


Як зазначає власне Алла Костромічова, фотосесія приурочена до виходу нової рекламної кампанії бренду Jean Paui Gaulter. «Дуже жіночно», «Супер, Алла. Як завжди на висоті», «Незвичайно і живо», «Чудові кадри», «Ви справжня богиня», «Вогонь», – юзери миттєво відреагували на ексклюзивні кадри та не пошкодували компліментів.
«Ще краси з нової рекламної кампанії Jean Paui Gaulter», – коментує Алла Костромічова елегантні кадри на власному профілі в Instagram. Так, світлини модель поширила у мережі, ще до старту рекламної кампанії бренду. Прихильники у захваті – і це найважливіше. І, так, Алла Костромічова з’явилась перед об’єктивами камер цілковито оголеною.


Але, так чи інакше, «допоміжні предмети» зі знімального майданчику прикрили усі найбільш пікантні зони. Залишився тільки пронизливий погляд Костромічової та клаптик картону, що прикрив усе тіло, залишивши оголеними тільки стрункі ноги моделі. Що цікаво, подібне трапляється не вперше. Не так давно зірка порадувала прихильників спокусливим кадром біля океану – у яскравому червоному купальнику.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here