“В образі грецької богині”: Кім Кардаш’я вражає мережу

0
655

Чи не найвідоміша телезірка світу нерідко шокує прихильників спокусливими образами. Здебільшого, її публікації в Instagram зводяться до кількох категорій: діти, вечірки та фото у стилі «пікантно». Що зрозуміло, публікацій у третьому жанрі з’являється значно більше.
І сьогодні Кім Кардаш’ян не обділила своїх шанувальників увагою. Жодних надмірних декольте, відкритих сідниць чи ніг. Селебріті позувала перед об’єктивами камер у сукні від бренду «Mugler». Усе було би звично, якби не рік представленої колекції. Кім вбралась у сукню майже двадцятирічної давності. І, відтак, продемонструвала, що мода не залежить від часових рамок чи подібних обмежень.

Ти прикрашаєш сукню, а не сукня тебе – Кардаш’ян таки вдалось донести просту істину до громадськості, хоча й вона ні словом не обмовилась на предмет моди. До підпису додала лише творця сукні аля-грецька богиня та рік її створення, тобто 1999-2000.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

I am forever grateful to @manfredthierrymugler @muglerofficial for letting me wear this Couture dress from “les Méduses” collection FW 1999-2000 #Couturissime #MuglerExhibition

Публикация от Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Образ вийшов доволі таки об’єктивізованим. Чітко виділені груди, прозора «спідниця» та корсет, що яскраво виокремлює жіночну талію. Так чи інакше, інстапідписники у захваті, що головне. А якщо говорити про які-небудь упередження у контексті гендерного, то жіночність – це справа кожної жінки особисто, а не предмет суспільного обговорення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here