Віра Брежнєва виклала відео з прогулянкою топлес 

0
561


Співачка продовжує ділитися з шанувальниками в Instagram кадрами з своєї відпустки на  Мальдівах. Цього разу Віра Брежнєва виклала відео з прогулянкою по пляжу.
Віра Брежнєва порадувала своїх шанувальників пікантним відео. Зірка виклала в Instagram свою прогулянку по пляжу на Мальдівах топлес. На кадрах оголена до пояса співачка зображена в сповільненій зйомці. Вона ходить по піску, пританцьовуючи.

View this post on Instagram

Оглядываясь назад…?

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on


“Озираючись назад …” – загадково підписала свій пост зірка. Більшість її передплатників захопилися новим постом. Їх вразила граціозність та краса Віри.
“Так приємно дивитися на красивих людей”, “Грація, краса і … скромність. І це Віра, обожнюю”, “Ви чудово виглядаєте. Браво” – пишуть користувачі соціальної мережі. Втім, знайшлися й ті, кому прогулянка Брежнєвої здалося непристойною.
“Віра красива, але навіщо ходити голою?”, – дивуються деякі.
Проте, зірці до критики і негативних коментарів не звикати. Практично кожен її пост в Instagram супроводжується досить суперечливими відгуками. Сама Брежнєва закликає підписників не заздрити, а вміти радіти за інших, в тому числі і за неї.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here