“Вся в маму!”: донька Віри Брежнєвої похвалилась фігурою у бікіні

0
1160

17-річна донька колишнього секс-символу українського шоу-бізнесу вражає неймовірною схожістю зі своєю зірковою мамою. Соня Кіперман вже зовсім скоро стане повнолітньою, і, як бачимо, Віра Брежнєва дуже довіряє доньці, так як та зараз подорожує Штатами з друзями. Фото у мініатюрному чорно-білому купальнику Соня поширила на своїй сторінці у Інстаграмі.
“Я не пляжна людина, просто випадково зловили момент,” – написала дівчина під фото на березі океану, маючи на увазі, що до пляжного відпочинку вона ставиться абсолютно байдуже.

View this post on Instagram

Not a beach person (I accidentally archived it)

A post shared by Sonya (@sonyaxkiperman) on


Відомо, що минулого року Соня Кіперман переїхала до Сполучених Штатів Америки, аби вивчати кіноіндустрію. Тоді Віра Брежнєва у одному з інтерв’ю зазначила, що вона – та мама, яка дає свободу вибору своїй доньці. Також 17-річна зірка вибудовує свою кар’єру у фешн-індустрії і навіть брала участь у Нью-Йоркському тижні моди.
Прихильники Соні у Інстаграмі, яких, до речі, вже майже 150 тисяч, не поскупилися на компліменти доньці зіркової мами: “Ти дуже гарна!”, “З кожним роком виглядаєш все краще і краще!”, “Неймовірна дівчинка, фігурка просто вогонь!”, “Абсолютно неординарна, кльовий купальник!”, “Моя любов!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here