“Як зі старих постерів”: Аліна Гросу вразила пікантними знімками

0
687

Українська співачка Аліна Гросу вже довгий час живе та працює у Росії. Вочевидь, на батьківщину дівчина повертатися не збирається, Москва стала її другою домівкою, адже там вона знімається у кіно, ходить на музичні події, дає концерти. На своїй сторінці у Інстаграмі зірка веде активне віртуальне життя, часто показуючи шанувальникам свої знімки. Нові пікантні фото у купальнику з’явилися у її аккаунті.
“Як зі старих постерів,” – пише 23-річна Аліна під світлинами. Дівчина позує у закритому, проте водночас відвертому купальнику з логотипом Coca-Cola та у розрізаних з обох боків джинсах. Також співачка пропонує шанувальникам обрати, який з трьох знімків їм найбільше до вподоби. Думки фанів суттєво розділилися, але більшість зазначило, що фото вийшли дуже ефектні:
“Круто! Красотулька”, “Прикольний прикид і ти сексі”, “Груди в тебе, звісно, шикарні”, “От і виросла Бджілка”, “Очманіти, яка ти класна!”, “Ти прекрасна!”, “Вогонь!”, “Ти просто бомба!”, “Аліна, ти космічно красива! Не забагато еротизму, проте збуджує кожне твоє фото”.


Відомо, що у свої 23 роки Аліна Гросу вже встигла зробити декілька пластичних операцій. Це підтвердили відомі українські та російські хірурги. За словами одного з фахівців, дівчина зробила пластику губ, носа, “підтягнула” брови, зменшила щоки, видаливши при цьому корінні зуби. Багато хто припускає, що окрім цього, дівчина зробила груди.
Нагадаємо, що зірка народилась у Чернівцях і вже з дитинства користувалась неабиякою популярністю. Славу їй принесли пісня та кліп на пісню “Бджілка”, а також “Дитяче Євробачення”. Відомо, що у 2010 році вона виїхала до Москви, щоб навчатися у Всеросійському державному університеті кінематографії. З того часу Гросу живе та працює у столиці РФ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here