“За межею арту”: Майлі Сайрус показала оголені груди

0
592

Заміжня жінка – не вирок для зірки зі світовим іменем. Навіть каблучка не змусила Майлі Сайрус бодай трохи вгамувати свій запальний норов, радше навпаки – співачка стала яскравішою версією себе. Мовиться не про до безтями глибоке декольте весільної сукні. Сайрус полишила усі залишки упереджень та показала груди у мережі.
Серед непідвладної стихії аризонської пустелі артистка роздяглась спеціально для одного із голлівудських глянців «Vanity Fair». Про вульгарність чи пошлість ні згадки. Стриманий макіяж у поєднанні із екстравагантними елементами одягу створили доволі таки гармонійний образ. Спробуйте тільки сказати, що оголені груди не є нормою.


Нова фотосесія від Сайрус навіть не натякає про пікантність. А про еротику тим паче. Безсумнівно, не обійшлось без якісної роботи фотомитців, що зуміли згладити акценти та створити цільну картину «природності». Знаменитість позувала серед «язиків» полум’я, ніжилась біля води та просто засмагала на безлюдних скелястих рівнинах.


Складно не звернути увагу на те, наскільки співачка виросла у контексті самосприйняття. Усі її радикальні погляди вилились у щось стійке та те, що не вимагає жодних зайвих пояснень. Лише картинка, естетика справжнього.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here