“Знову гаряче”: Анна Сєдакова показала бюст у купальнику

0
745

Екс-учасниця гурту «ВІА Гра» знову вирішила похизуватись пишними формами на камеру, минуле таки не залишається у минулому. Не зважаючи на те, що співачка давно як народила трьох дітей, вона не поспішає зраджувати «кар’єрним» звичкам. Анна Сєдакова полюбляє ділитись із прихильниками відвертими кадрами, тільки-от публіка їх не завжди сприймає належним чином.
Знатна артистка давно як розпочала сольну кар’єру, зараз же вона відома не так своєю творчістю, як яскравими візуалізаціями до хітів. Жодних шаблонів та, навіть, зайвих елементів одягу – такого учасницям «ВІА Гри» і не снилось, а Сєдакова успішно практикує. Менше з тим. Попри провокації на знімальному майданчику, співачка також у час дозвілля не марнує можливостей.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Рана – это место, через которое в вас входит свет. Джалаладдин Руми ☀️

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)


Якщо відпочинок на пляжі – неодмінно повинні бути кадри у купальнику. І не із затишним сімейним відпочинком, а крупним планом та бюст. Цей раз не серед винятків. Анна Сєдакова уже не перший тиждень відпочиває на пляжах чи то поблизу басейнів. І щоразу захоплює мережу яскравими публікаціями. Це завжди відверта поза, ледь прикрите купальником тіло та низка коментарів під публікаціями.
Більшість подібні «одкровення» неабияк захоплюють. Але, що очікувано, не обходиться й без тих, що апелюють до особливого статусу зірки. «Ти ж багатодітна мама!», – в один голос вигукують хейтери. Тим не менш, співачка не зважає. Вона продовжує тішити тих, кому пікантні та неабияк естетичні кадри до вподоби. Зараз же вона поширила фото бюсту у купальнику в аж надто крупному плані.


Що цікаво, подібна тенденція прослідковується і серед іноземних ЗМІ. У Сполучених Штатах та Європі не за рідкість, що зірки вдаються до відвертих фотосесій, і ню теж – не зважаючи ні на «батьківство», ні на немолодий вік. Україна та країни пострадянського простору потроху рухаються у цьому ж напрямку, і це не може не тішити. Але що про це кажуть люди?
Серед обурених коментарів під «свіжим» дописом Сєдакової в Instagram знайшлись і такі, що звинуватили артистку у подібності до порноакторок «із німецьких фільмів», хтось же наважився нахабно заявити, що знаменитості краще піти і вдягнутись у щось більш закрите. Так чи інакше, поки варто очікувати наступних і не менш вражаючих кадрів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here