Зваблива Даша Астаф’єва “сколихнула” мережу новою відвертою зйомкою

0
1360

Вже упродовж 10 років гаряча Даша Астаф’єва залишається незмінним секс-символом українського шоу-бізнесу. У свої 33 їй вдалося досягти чимало, включаючи не одну зйомку для всесвітньо відомого чоловічого глянцю “Playboy”. Граційність та жіночність співачки з кожним днем все більше захоплює шанувальників, а Даша продовжує радувати новими фотосесіями та відвертими зізнаннями.
На своїй сторінці у Instagram Астаф’єва показала спокусливі кадри, на яких вона позує у елегатній чорній сукні з оголеною спиною без бюстгальтера. Неймовірні вигини тіла зірки заворожують з першого погляду, а її вмінню позувати у різних амплуа може позаздрити багато українських зірок.


Окрім світлин, Даша показала фанам відвертий відеоролик зі зйомки, який нагадує, радше, сцену з голлівудського фільму. Під дописом модель написала відвертий текст про свої почуття:
“Можна, я буду такою, яка є в свої 33.. Зі зморшками, від яких без тями, тому що кожна з них зробила мене мудрішою і кращою. З сивими волосками, яким посміхаються такі ж, як і я, маленькі дівчатка, що посивіли майже повністю в 16, не встигаючи зафарбовувати ці проґалини.
З сумним завжди поглядом, як би весело мені не було. Зі складочками, які пізно і вульгарно прибирати в мільйоні програм з покращення зовнішності. Можна, можливо? І туфлі. Будь ласка, нехай на мені будуть ті, які я вибрала і люблю. Так, у мене в них 45-й розмір на вигляд, замість мого 37,5. Дякую тим двом відсоткам, які мене розуміють і цінують. Цілую екран”.

View this post on Instagram

Можно, я буду такой, какая есть в свои 33… С морщинами, от которых без ума, потому что каждая из них сделала меня мудрее и лучше. С седыми волосками, которым улыбаются такие же как и я, маленькие девочки, поседевшие почти полностью в 16, неуспевающие закрашивать эти предательские пробелы. С грустным всегда взглядом, как бы весело мне не было. Со складочками, которые поздно и пошло убирать в миллионе программ по улучшению внешности. Можно ? И туфли. Пожалуйста, пусть на мне будут те, которые я выбрала, и люблю. Да, у меня в них 45-й размер, на вид, вместо моего 37,5.. Спасибо тем двум процентам , которые меня понимают и ценят. Целую экран. Так меня увидеть могли только: #video @emrikmartirosian #style @favoritki #mua @mogila_tatiana

A post shared by Даша Астафьева (@da_astafieva) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here