21-річна Джордін Вудс остаточно покинула гостьовий будинок Кайлі Дженнер

0
373

Після гучного скандалу, який чотири місяці тому прогримів у західному шоу-бізнесі, найближча подруга Кайлі Дженнер Джордін Вудс остаточно виселилась з її гостьового будинку. У січні 21-річна Джордін була помічена на одній з вечірок у Лос-Анджелесі у обіймах й поцілунках 27-річного Трістана Томпсона, чоловіка рідної сестри Кайлі, 34-річної Хлої Кардаш‘ян.
І хоча Вудс щиро вибачилась та пошкодувала за цю ситуацію, що зроблене – те зроблене. З Кайлі їм більше ніколи не стати такими близькими, як раніше, коли вони називали одна одну сестрами. Тепер модель живе зі своєю мамою Елізабет. 
Скандал не набув би такого розголосу, якби Хлої та Трістан не виховували маленьку доньку Тру. Вона стала причиною того, що всі сестри Кардаш’ян, окрім Кайлі, накинулись на Джордін, звинувачуючи її у зраді. Однак, пізніше Хлої таки вибачилась перед дівчиною за те, що захищала свого чоловіка, який явно не цінував стосунків з нею. 

Кажуть, що Кайлі Дженнер, наймолодша мільярдерка світу, спілкування з Вудс продовжує й зараз. Їх бачили у ресторанах, вони мило спілкувались. Можливо, Дженнер була б не проти, якби Джордін й надалі жила в неї, однак інші члени сімейства точно б оцінили це як неповагу та насміхання. 
А наразі 21-річна модель забрала останні речі з розкішного будинку Кайлі. Після вечірки у Лос-Анджелесі, на якій витівка Вудс привела до таких наслідків, Джордін більше не була помічена на такого роду розважальних заходах. Вона продовжує займатися власним бізнесом – продає накладні вії та просуває свою лінію одягу. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here