Четвер, 13 Червня, 2024

Адвокати The Sun виступають проти Джонні Деппа

Як повідомляє Variety, Джоні Депп не з’явився в лондонському Королівському суді в понеділок, оскільки його наклепницький позов проти британського таблоїда «The Sun» і виконавчого редактора Дена Вуттона вступив в передостанній день слухань. Його колишня дружина, акторка Ембер Херд, була присутня і була в гарному настрої.
Представляючи останню версію захисту, адвокат «The Sun» Саша Васс назвала актора «Піратів Карибського моря» «безнадійним наркоманом, який неодноразово втрачав самовладання і здатність стримувати свій гнів».

Депп подав до суду на News Group Newspapers та Wootton за статтю на веб-сайті «The Sun», в якій він описувався, як «людина, що б’є дружину». Депп заперечує, що він коли-небудь жорстоко поводився з Херд, з якою він був одружений з 2015 по 2017 рік.
«Все свідоцтва в цій справі пронизані характером самого Деппа – його добре документовані доказами насильства і руйнувань протягом його життя, які відбулися, коли він перебував під впливом алкоголю і наркотиків», – сказала Саша Васс.
«Іншим аспектом, який важливий з точки зору зловживання психоактивними речовинами, є спогад пана Деппа про його власну ганебну поведінку, яка настільки сильно постраждало від зловживання наркотиками, що він, можливо, навіть не знав про ступінь свого насильства, що в більш ніж одному з цих заявлених випадків змусило пані Херд боятися за своє життя», – додала Васс.
Джонні Депп заперечує всі звинувачення в насильстві, які були висунуті протягом останніх трьох тижнів у суді, і, в свою чергу, звинуватив Ембер Херд в тому, що вона проявляла насильство до нього.
 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles