Актор з серіалу «Інтерни» сів за ґрати на вісім років

0
759

Кіноактор, що знімався в таких проектах як «Універ» та «Інтерни» не впорався з роллю розповсюджувача наркозілля. Замість авторського гонорару чоловік отримав тривалий тюремний термін.
Актор Дмитро Бушин був затриманий за розповсюдження наркотиків. Саме там на Бушина звернув увагу наряд поліції. Правоохоронцям здалася дивною поведінка чоловіка, який стояв біля зачинених дверей під’їзду і злякано озирався на всі боки. І охоронці закону вирішили перевірити у чоловіка документи.
На одному з сайтів він натрапив на оголошення, що потрібні послуги кур’єра по поширенню наркотичних засобів, і вирішив зайнятися кримінальним бізнесом.
За словами актора, спочатку він вклав 8 тисяч зі свого гаманця, після чого отримав адресу закладки в районі метро «Мітіно», звідки взяв 36,62 грама наркотиків і сховав їх у інших місцях, зробивши фотографії. Нове місце роботи принесло актору заробіток у вигляді 45 тисяч рублів. Але затримання перервало плани наркокур’єра.
Провину Бушин визнав частково. Він був не згоден з тим, що кожен згорток з наркотиками кваліфікували як окремий злочин. Згадав також, що сам наркотики не вживав і пішов на поширення тільки через гроші.
Міщанська міжрайонна прокуратура просила для Дмитра покарання у вигляді 12 років суворого режиму. Суд засудив чоловіка до 8 років колонії суворого режиму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here