Американська співачка, Брітні Спірс обманює фанатів: фото до та після фотошопу

0
1993

Зірка осоромилася, після того, як виклала фотографію в соцмережі. На жаль, Брітні Спірс , при всіх своїх плюсах, не володіє модельними параметрами. Незважаючи на активні тренування в спортзалі і вдома, у неї постійно спостерігається кілька зайвих кілограмів.
Проте, останнім знімком з відпочинку в Маямі вона наповал здивувала шанувальників. Виточена фігурка в купальнику, ідеальна засмагла шкіра, підтягнуті стегна, тонка талія, пружні груди. Брітні одним фото знову здобула собі славу секс-символу, яким була в двохтисячних роках.
Але не все виявилося так гладко. Папараці в цей же день, на тому ж пляжі зловили співачку, яка нічого не підозрювала. І виглядала вона далеко не так шикарно, як на фотографії, що виклала. Порівняйте фото з Instagram зірки та випадковий кадр фотографа.

Так що до ідеального тіла в бікіні Брітні ще тренуватися і тренуватися до сьомого поту. Або хоча б ховатися від всюдисущих фотографів. Ось так, фотошоп в наш час, це справжнісіньке диво. Захотіла – вирівняла шкіру обличчя, підтягла куточки губ, стерла прищики і прибрала сліди від безсонної ночі, а захотіла перетворила свою фігуру на бажану

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here