Анджеліна Джолі та Бред Пітт офіційно розлучилися

0
295

Нарешті найвідоміша пара Голлівуду змінила свій сімейний статус. У п’ятницю суд видав постанову 43-річній Джолі та 55-річному Пітту про те, що відтепер вони більше не чоловік та дружина. Після затяжного трьохрічного судового процесу Анджеліна та Бред можуть відчути себе вільними.
Про розлучення пара оголосила у вересні 2016 року, однак, найбільшою проблемою у процесі стали статки, нажиті у шлюбі, та, звісно, діти. Зіркові батьки виховують шістьох дітей. Трьоє з них біологічні, а саме 12-річний Шайло і 10-річні Вів’єн і Нокса, троє – всиновлені, 7-річний Меддокс, 15-річний Пакс, 14-річна Захара.
Раніше пара просила суд ухвалити так зване “роздвоєне рішення” щодо їхнього сімейного статусу: це дозволяло їм займатися поділом, але в той же час не бути офіційно чоловіком та дружиною. Джерела, близькі до пари, говорять, що Пітт і Джолі домовилися про “роздвоєне рішення”, оскільки вони були готові рухатися вперед. Цей крок не був, як припускають деякі, мотивований новими стосунками або майбутніми шлюбами.

У січні Бреду Пітту почали приписували роман з 43-річною актрисою Шарліз Терон. Джерела повідомляли, що пара невимушено зустрічається вже майже місяць. У лютому Пітт завітав на ювілей своєї колишньої дружини, 50-річної Дженніфер Еністон. Тоді він сказав актрисі, що шкодує про їхнє розлучення. Однак, наразі вони лише друзі.
“Вони розійшлися, і вони зробили це тому, що мали серйозні проблеми. Вони не дурні. Вони пам’ятають, чому це не спрацювало,” – повідомляють джерела.
Що стосується Анджелі Джолі, то її сватали з британським мільярдером, який живе в Лондоні. Чутки дійшли настільки далеко, що почали припускати, що Джолі готується до четвертого шлюбу з невідомим заможним хлопцем. Згодом ЗМІ повідомили, що ці чутки не відповідають дійсності.

Існує не так багато доказів того, що що-небудь відбувається на любовному фронті Пітта і Джолі – на сьогодні їхні основні переживання, здається, полягають лише у потребах їхніх спільних дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here