Аріана Гранде відреагувала на суїцидальні настрої колишнього

0
484

Екс-наречений поп-зірки Аріани Гранде тимчасово опублікував у своєму Instagram-блозі дивне звернення, на що його колишня не змогла не відреагувати. Піт Девідсон всього лише оприлюднив у соціальній мережі два приватних повідомлення, які згодом видалив.


У першому мовилось про Twitter-конфлікт Каньє Веста і Дрейка, який нещодавно твітнула Аріана. Девідсон поширив повідомлення, у якому прокоментував психічні проблеми репера Веста: «Браво, Каньє Вест, що висловлюєшся на противагу своєму психічному здоров’ю».
«Я навіть не можу пояснити, наскільки складно і страшно бути чесним стосовно таких речей. Нам потрібні такі люди, як Каньє. Ніхто ніколи не повинен тицяти на вас пальцями через вашу хоробрість у висловлюваннях. Подібні люди викликають у мене відверту відразу», – підозріло висловився Піт.

Згодом, менш ніж через годину після першого поста, Девідсон оприлюднив на своєму аканті дивне суїцидальне звернення, але зовсім скоро його видалив. «Я дійсно більше не хочу бути на цій землі. Я докладаю максимум зусиль, щоб надалі залишатись тут, для вас, але я справді не знаю, наскільки довго зможу так протриматись. Все, що я коли-небудь намагався зробити – усе для вас. Просто пам’ятайте про це».

Шанувальники та інші знаменитості не забарились відреагувати на такі божевільні оголошення Девідсона. Висловила свою стурбованість у Twitter і колишня кохана Піта – Аріана Гранде. «Я тут, я нікуди не йду, якщо тобі бодай щось знадобиться. Я знаю, у тебе є все необхідне – і це не я. Але знай, я поруч», – прокоментувала шокуючі публікації співачка та додала: «Я справді дуже шкодую, що так необдумано пожартувала. Я не мала на увазі нічого поганого. Все, чого я хочу – це те, щоб усі були здорові та щасливі. Більше за все на світі. Прошу, Боже».
Тим часом, до помешкання Девідсона негайно відправили поліцейського, щоб перевірити, чи все в порядку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here