Азія Ардженто стверджує, що 17-річний Джиммі Беннетт згвалтував її сам

0
987

Азія Ардженто, італійська актриса та режисер, яка звинувачена в розбещенні неповнолітнього, заявила, що все було навпаки: насправді, це 17-річний Джиммі Беннетт згвалтував її.
Адвокат Ардженто вважає, що юнакові дуже пощастило, що Азія відразу не подала в суд. На його думку, в листуванні актриси, яке опублікував TMZ, чітко видно, що насправді відбувалось на побаченні Ардженто і Беннетта в каліфорнійському готелі п’ять років тому. “Він був збуджений і сам заліз на мене. У нас був секс, і це було дивно. Коли все закінчилося, він сказав, що я була його головною сексуальною фантазією з 12 років”, – писала актриса своєму другові.

Вона стверджувала, що була в шоці, поки Беннетт не стримував свою спритність, але не звернулася в поліцію, тому що їй було шкода насильника. Про те, що Джиммі був неповнолітнім, Азія нібито не знала, хоча знайома з хлопцем з 2003 року.
Що стосується її попередньої заяви про те, що у них з Беннеттом “ніколи не було сексуальних стосунків”, адвокат стверджує: тут немає ні грама брехні – їх інтимний зв’язок був поодиноким випадком і не може вважатися “стосунками”.

Раніше стало відомо, що бойфренд Ардженто запропонував юнакові 380 тисяч доларів за мовчання, але захист актриси вважає, що це просто шахрайство з боку Беннетта, який намагався виманити гроші шантажем. Більшу частину суми хлопцю вже виплатили, але обіцяють, що залишок в 130 тисяч він не отримає – бойфренд Азії в червні наклав на себе руки, так що угода більше не дійсна.
Адвокати 42-річної актриси наполягають на тому, що вся ця скандальна історія – очевидна спроба зганьбити її ім’я через активну участі в справі проти Харві Вайнштейна. Нагадаємо, що у минулому році Ардженто стала однією з перших жінок, які звинуватили продюсера в згвалтуванні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here