Барбара Стрейзанд прокоментувала зв’язки із Майклом Джексоном

0
787

Вакханалія триває: голлівудські зірки з минулого поголовно коментують свої стосунки із колишнім улюбленцем мільйонів Майклом Джексоном. Вчора він був поп-королем та культурним феноменом, сьогодні, лише після однієї викривальної стрічки, його «загробне життя» перевернулось з ніг на голову.
Відтепер він не привід для гордості, а предмет для обговорення. Захоплення ним чи його творчістю стало зневажливим. Адже начебто усе, що стосується його персони, прямо співвідноситься із темними сторінками з його минулого. Не виокремилась з-посеред інших і Барбара Стрейзанд, супермодель з минулого, що неодноразово контактувала із поп-зіркою особисто, спробувала пояснити власне ставлення до висвітлення скандальних фактів.

«Полишаючи Неверлед» таки зробив свою справу – резонанс не вщухає і до сьогодні. «Я відчуваю до нього винятково співчуття», – спробувала вгамувати ситуацію Стрейзанд. А також, зірка додала, що глибоко співчуває за моменти, коли підібрала слова чи факти не зовсім вдало, пригадуючи про Майкла Джексона чи його жертв. Оскільки, у дійсності, сказане нею у скандальній стрічці не висловлює її справжніх почуттів.
Знаменитість жодним чином не прагнула пом’якшити шкоду, спричинену маленьким хлопчикам з боку культового виконавця. Ба більше – поважає та захоплюється тими, хто наважився відкрити жорстку правду світу. «Історії, якими поділились ці два юнака, були болючими для сприйняття. І я відчуваю до них винятково співчуття», – пояснює колишня супермодель.

Барбара Стрейзанд зазначила, що будь-які сексуальні нахили покійної зірки витікають із темних сторінок його дитинства: «Його сексуальні потреби є його сексуальними потребами родом із дитячих років». Зрештою, почуття моделі до свого друга з минулого досі залишаються аж надто неоднозначними. Це ж стосується і батьків, що залишали своїх дітей на ніч із дивним музикантом.
Нагадаємо, викривальна стрічка про педофілію Майкла Джексона вийшла у світ не так давно, але резонансу спричинила добрячого. За сюжетом документальної картини, два чоловіка до найменших подробиць розповіли про свої сексуальні зв’язки із поп-королем. Єдина особливість: на той час вони ще були дітьми та не могли цьому протидіяти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here