Батько Брітні Спірс розповів про рух #FreeBritney

0
323

Батько Брітні, Джеймі Спірс, розповів про свою доньку та рух #FreeBritney у відвертому інтерв’ю для The Post. За даними видання, батько поп-зірки назвав рух #FreeBritney “жартом”.
“Всі ці теоретики змови нічого не знають. Світ не має ні найменшого поняття”, – сказав він виданню. “Суд Каліфорнії повинен вирішити, що краще для моєї доньки. Це нікого не стосується”.
Джеймі, також, звернувся із заявою про те, що він не брав гроші з майна Брітні. “Я повинен щороку звітувати перед судом про кожен витрачений цент. Як, чорт візьми, я можу щось вкрасти”, – сказав він.
Говорячи про пристрасних шанувальників співачки, Джеймі Спірс пояснив, що деякі фанати зайшли занадто далеко.
“Людей переслідують та погрожують їм смертю. Це жахливо. Нам не потрібні такі фанати. Я люблю свою доньку”, – сказав він, зазначивши при цьому, що став емоційним. “Я люблю всіх своїх дітей. Але це наша справа. Це особисте”, – закінчив він.
Як відомо, більшості шанувальників, Брітні вже 12 років перебуває в законному опікунстві. Воно набрало чинності у 2008 році після того, як у неї стався нервовий зрив. 22 серпня суд визначить, чи буде її опікунство продовжено.

Брат співачки, Браян Спірс, поділився своїми думками про ситуацію з Брітні.
Він пояснив, що йому відомо про рух #FreeBritney і що люди вважають, що його сестру “тримають проти її волі”. Проте, Браян зазначив, що опікунство було “великою справою для нашої сім’ї”.
Що стосується його батька Джеймі, Браян сказав: “Загалом, він зробив все, що міг, з огляду на ситуацію, в якій він знаходиться”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here