Бейонсе дуже боляче вкусили за обличчя

0
1104

Репер Джей Зі зізнався у зраді своїй прекрасній “аренбі”-дружині Бейонсе. Але 48-річний Зі напевно, переживав кризу середнього віку і все ж таки, визнав свою провину, до того ж, виніс це на широкий загал. Отже, після цього, здавалося, подружжя заспокоїлося та пережило біду. Але, так лише здавалося.

Зовсім нещодавно у одному із американських шоу, відома акторка Тіффані Хеддіш розповіла про інші подробиці поведінки пари.
Тіффані бачила їх десь на сумісний тусовці, де стала свідком ревнощів Бейонсе, коли до її чоловіка підійшла якась дуже відома акторка. Хеддіш не хоче називати її їм’я, але натякає, що то дуже публічна персона, яку знають усі. Вона неначебто доторкнулася Джея легенько. Цієї миті підлетіла “аренбі”-діва та продемонструвала дуже бурхливу реакцію на те, що трапилося.
Та що найцікавіше у цій ситуації це те, що співачку вкусили за обличчя. Тобто, селебріті що залицялася до Джей Зі, була неадекватна, та скоріше за все під дією наркотичних засобів, і вирішила дати відсіч Бейонсе, цапнувши її у лице.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here