“Богемну рапсодію” викреслили зі списку номінантів на премію GLAAD

0
417

“Богемна рапсодія” втратила можливість отримати звання кращого фільму на GLAAD Media Awards. Через звинувачення на адресу режисера картини, Браяна Сінгера, засновники премії викреслили його творіння зі списку номінантів. Як повідомляє Variety, американський Альянс геїв і лесбіянок, який і вручає нагороду, вважав поведінку режисера неприйнятною, а його реакцію на звинувачення – образливою.
“У світлі останніх подій ми змушені прийняти важке рішення: “Богемна рапсодія” не буде номінантом на нагороду від GLAAD. Ми не можемо ігнорувати історію про домаганнях Сінгера до підлітків, як і його тактику захисту”, – заявили представники Альянсу.
Отримавши звинувачення в педофілії, режисер вирішив, що його намагаються оббрехати через нетрадиційну сексуальну орієнтацію, і назвав опонентів гомофобами. “Прикриття словом “гомофобія” в даному випадку некоректно, і GLAAD наполягає, що в першу чергу повинні враховуватися інтереси жертв насильства”, – пояснили організатори.
На сторону GLAAD вже встали лідери руху проти сексуальних домагань Time’s Up: “Дії Сінгера суперечать всьому, за що ми боремося. Ера насильства в кіноіндустрії повинна залишитися в минулому, ми вимагаємо серйозно поставитися до цієї історії, провести розслідування і ніяк не заохочувати подібну поведінку”.
У тому числі активісти застерегли продюсерів, які ще планують співпрацювати з Сінгером, і тих, хто хоче відзначити нагородами роботи скандального режисера.
Нагадаємо, в цьому році фільм Сінгера “Богемна рапсодія” номінований на премію “Оскар”. Коментарів з приводу звинувачень на адресу режисера від американської Кіноакадемії не надходило.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here