Британський бренд одягу “наживається” на імені Кім Кардаш’ян

0
398

Американська модель Кім Кардаш’ян судиться з британським інтренет-магазином Missguided, бо той викоритовує її ім’я без дозволу та підробляє речі, які були пошиті спеціально для неї. Зірка каже, що бренд підло обманює споживачів, користуючись її популярністю.
“Missguided не просто повторює луки знаменитостей, які бачить на червоних доріжках, у відомих фотографів, у соціальних мережах,” – пише адвокат Кім Майкл Кумп. “Бренд систематично використовує ім’я та фото Кім Кардаш’ян та інших селебрітіс, щоб розрекламувати свій сайт та “підігріти ” інтерес публіки до їхнього одягу”.
Актриса каже, що інтернет-магазин навіть має нахабність позначати її у своїх постах. За словами адвоката, нещодавно Кім опублікувала фото в Інстаграмі, де вона у сукні, яку пошили їй на замовлення. Missguided швидко відреагував на своєму аккаунті і написав, що вже через декілька днів цей дизайн буде і в них. Ще вони навмисно тегнули Кардаш’ян у підписі до фото, щоб пост набув популярності, зважаючи на її статус. Це дасть їм можливість непогано заробити на її імені.

Якщо переглянути Інстаграм-сторінку Missguided можна побачити фото й інших членів сімейства Кардаш’ян, а саме сестер відомої фотомоделі. Окрім них, знімки Ріани, Карді Бі, Дуа Ліпа.
Кім подала позов до суду за порушення її права на публічне життя та використання торгівельної марки. Вона вимагає від магазину 10 мільйонів доларів на відшкодування морального збитку, а також наполягає, щоб суд заборонив Missguided використовувати її ім’я та образ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here