Cardi B нецензурно висловилась перед фанами

0
349

Іменита реп-виконавиця врешті дала знати про все, що накипіло. Тривалий час австралійські папараці надокучали своїми коментарями стосовно стосунків Cardi B та Offset, навіть – вимагали від виконавиці нарешті «показати обличчя» і відповісти на критику. Що ж, чекати довелось не довго.

Грошовита реперка не забарилась знайти в Instagram своїх кривдників – кількох журналістів та операторів, що спровокували прикрий інцидент в аеропорті Сіднея. Cardi B лише прикрила голову і не забажала давати жодних коментарів чи фото. Втім, австралійських журналістів це не на жарт розлютило. Як результат – спроба докопатись до «брудної білизни» співачки.

Що вражаюче, одна із групки папараці, що чекали на прибуття зірки до Австралії, насмілилась жорстко відреагувати на пасивність Cardi B. «Ти зараз в Сіднеї – в Австралії. Тут панують наші правила, не ваші, подружко… тобі варто це зрозуміти». У відповідь, реперка лише попросила, щоб її залишили у спокої. Місцевого фотографа це не вгамувало: «Не дивно, що чоловік кинув тебе». Конфлікт спробував вгамувати прес-секретар зірки.

Здавалось би, колектив CB покинув аеропорт і все повинно було притихнути. Але Cardi B надто болісно сприйняла ситуацію. Згодом, зірка нарешті заявила, що не збирається грати ні по чиїм правилам. Вона прагне залишатися вірною собі, на відміну від інших знаменитостей, чиїх імен вона не назвала. Та додала, що робитиме так надалі – незалежно від примх ЗМІ.

А ще, реперка торкнулась до теми вживання наркотиків у Голлівуді: «Тепер я розумію, чому стільки зірок вдаються до наркотиків чи, навіть, вчиняють самогубства». Втім, Cardi B запевняє, що сама ніколи не дійде до цього – не важливо, наскільки жорстко її ображатимуть хейтери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here