Чарлз за все відповів Скотт Байо збочинець

0
646

Зірка сіткому “Чарлз за все відповідальний”, що транслювався по ICTV, приблизно на початку 90-х, – Скотт Байо, виявився збочинцем, що домагався неповнолітніх партнерок по знімальному майданчику.

Його звинуватила Ніколь Еггерт. Жінці 46 років, вона активно бігає по телевізійних шоу, що відомі по всій Америці і звинувачує Скотта у тому, що він позбавив її цноти, коли їй було 17 років. А саме, домогався він її ще у віці, коли їй було 14-17 років, під час зйомок серіалу, який до речі, дивились навіть вітчизняні підлітки.

Байо, в свою чергу, ходить за нею слідом та звинувачує Еггерт у тому,  що вона бреше. Навіть дружина актора активно його захищає. Але, здається, Ніколь зупинятися не думає, доки істина не отримає верх!

Скотт Байо не заперечує того факту, що між ними був секс, але це було, коли їй вже виповнилося 18. Ніколь розповідає страшні подробиці того, що вона була малою та безглуздою, та коли ходила до Скотта у гості, щоб поплавати у басейні, вона навіть не підозрювала, що той буде мацати її у непристойних місцях, і це коли їй було лише 14 років. Байо до речі, був старший за неї на 11 років.

Скотт також записав відео, яке виклав до Фейсбуку, де пояснює, що звинувачення проти нього фальшиві. Також, він вважає, що подробиці пікантного та брудного характеру, що їх дає Ніколь, кожного разу не співпадають з минулими.
Еггерт, у свою чергу, відбрехується якимись не зовсім адекватними доводами. Друзі, це дуже схоже на чорний піар, аби набути популярності! Висновки робіть самі….
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here