“Через листування з неповнолітньою,” – Раян Адамс скасував турне Британією

0
453

44-річний співак Раян Адамс вирішив скасувати свій тур містами Великої Британії та Ірландії. Його звинуваючують у сексуальному насильстві над сімома жінками, у тому числі за інтимний зв’язок з неповнолітньою у соціальній мережі. Дев’ять концертів, включно з виступами у лондонському Альберт-холі, скасовано.
Деякі шанувальників його творчості вже вимагали відшкодування за придбані квитки, сказавши, що не можуть підтримувати зірку, доки не дізнаються правду про нього. Компанії, що реалізовували квитки відмовчувались, але після відмови співака виступати, заявили: “Повне відшкодування покупцям квитків буде надіслано до кінця дня в понеділок”.

Фани почали обурюватиь і вимагати гроші назад після того, як газета «Нью-Йорк Таймс» опублікувала матеріал, що містить інформацію, що Адамс обмінявся неприйнятними повідомленнями з дівчиною-підлітком. Адвокат Раяна сказав, що співак не знав, скільки їй років. ФБР пізніше заявило, що досліджуватиме тексти, щоб визначити, чи знає Адамс про вік дівчини.
У газеті також були інтерв’ю з іншими жінками, які запевнили, що Адамс використовув їх у сексуальному плані, запевняючи, що допоможе з музичною кар’єрою. Спочатку співак почав погрожувати «Нью-Йорк Таймс» у своєму Твіттері, лякаючи позовом до суду. Однак, потім він написав, що ця інформація є неточною і перепросив перед постраждалими жінками: “Це було ненавмисно”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here