Чоловік Адель може відсудити в неї 90 млн доларів – половину статків зірки

0
262

У п’ятницю представники 30-річної співачки Адель повідомили, що вона розлучається зі своїм 45-річним чоловіком Саймоном Коннекі, з яким вони були разом 8 років. Усі й досі неабияк здивовані новиною про розлучення пари, адже ніяких признаків непорозумінь між ними не спостерігалось. Наразі експерти кажуть, що Саймон може відсудити у співачки половину її статків.
Адель є однією з найбагатших співачок Великої Британії, її фінансові надбання оцінюють у 180 мільйонів доларів. Стало відомо, що пара не підписувала шлюбного контракту у 2016 році, тому цілком можливим є те, що Саймон може претендувати на половину. Відомо, що Адель у січні оформила свій особняк у Лос-Анджелесі на чоловіка і продала будинок у Англії за 4 мільйони доларів.
Однак, Саймон, як відомо, – успішний підприємець. Він є співзасновником марки екологічної бутильованої води у Англії. Тому незрузуміло, яке рішення стосовно коштів колишньої дружини він ухвалить. Пара поки що  коментарів не дає і попросила залишити їх у спокої.

Найкраща подруга Адель, актриса Дженніфер Лоуренс, першою дізналась про проблеми у сім’ї співачки. Пізніше дівчата влаштували собі міні-свято, про яке “гуділи” усі світові ЗМІ. Подруги святкували світле майбутнє Адель і заручини Дженніфер з Куком Мароні у одному з нью-йоркських гей-клубів. Вони веселилися і танцювали, відвідувачі були шоковані тим, що зустріли тут зірок світового масштабу.
Як ми вже зазначали, Адель і Саймон узаконили свої стосунки у 2016 році після п’яти років знайомства. Але друзі кажуть, що їхнє спільне життя нещодавно розійшлося “у різних напрямках і на різні континенти”. Пара має спільного 6-річного сина Анджело і, не зважаючи на розлучення, батьки збираються надалі виховувати хлопця з любов’ю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here