Чим закінчилась сутичка: вияснились деталі стосовно побиття актора Самі Насері

0
943

Вчора, 7 серпня, ЗМІ поширили інформацію про те, що в одному з караоке-клубів Москви був жорстоко побитий французький актор, який відомий за роллю у фільмі “Таксі” – Самі Насері. Повідомляється, що сварка виникла між зіркою та одним з відвідувачів клубу, до конфлікту охорона розважального закладу не втрутилася, яка й повинна стежити за порядком і безпекою гостей.

Через добу ситуацію вирішила роз’яснити директор закладу Анастасія Лобанова, яка пояснила причини бездіяльності охорони тим, що інцидент стався не в приміщенні клубу, а за його межами – саме цей факт і не дав можливості охороні розв’язати колотнечу.
Поки Насері знаходився на території караоке, з ним не відбувалося ніяких проблем. Також керівник клубу заявила, що, дізнавшись про присутність актора, співробітники караоке не кинулися до нього за автографами, щоб не турбувати гостя.

Відомо, що розслідуванням даного інциденту займається московська поліція, яка вже затримала трьох підозрюваних у скоєнні нападу на актора. За непідтвердженими даними, ними виявилися громадяни Білорусі. Процесуальне рішення щодо затриманих буде прийнято після отримання результатів медичного висновку. Сам актор поки не прокоментував ситуацію, що склалася.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here