“Де батьківська любов?”: Хлої Кардаш’ян засмучена, бо Томпсон не бачиться з донькою

0
685

Зіркова пара Хлої Кардаш’ян та Трістан Томпсон ще в лютому порвали свої стосунки. Причина цьому – зрада баскетболіста з 21-річною моделлю Джордін Вудс. Це було б невеликою трагедією, якби не одне але – 11-місячна Тру, спільна донька Хлої і Трістана. Акторка не задоволена підходом свого вже колишнього хлопця до проведення часу з маленькою Тру.
Інсайдер повідомив, що Хлої дуже засмучується через поведінку Трістана, тому що він дійсно не прикладає жодних зусиль, щоб бути залученим до життя їхньої дочки. 34-річна зірка розуміє, що у Томпсона дуже завантажений графік, але її толерантність має межі.
“Хлої розуміє, що він знаходиться в дорозі через ігри і живе в Клівленді, але вона просто відчуває, що Трістан перейшов межу”, – зазначає джерело. Ставлення Трістана, на думку Хлої таке: “Коли побачу Тру, тоді й побачу”.

7 березня Томпсон розслабився з кількома жінками на вечірці у басейні в Маямі. Також, прикриваючись робочими поїздками, баскетболіст проводив час з моделлю Карізмою Рамірез у Нью-Йорку. Пара, яка, за їхніми словами, не зустрічається, вийшла з ресторану “Carbone” 27 лютого, перед тим, як 5 березня знову зустрітися в “Нобу”.
Хлої Кардаш’ян ще раніше повідомила, що не збирається обмежувати спілкування батька з дитиною. “Вона не є якоюсь дрібною особою. Хлої хоче здорового середовища для Тру. Трістан може відігравати таку роль у житті доньки, яку тільки захоче,” – повідомив інсайдер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here