Донька Анджеліни Джолі планує переїхати до батька – причини

0
407

У вирі розлучення нерідко програшне положення займають саме діти колишніх закоханих. Подібна доля спіткала й, здавалось би, зразкове сімейство Бреда Пітта та Анджеліни Джолі. Пара роками жила у мирі та злагоді, та ще й намагалась активно поповнювати сім’ю. Зрештою, подібне рішення виявилось не на користь покинутої акторки, що таки вимушена залишитись наодинці із собою.
Поки складно сказати напевне, що колишні коханці будуть робити із опікою над дітьми. Ймовірно, вони вчинять як свої колеги, Бредлі Купер та Ірина Шейк, й домовляться про все без участі юристів. Менше з тим, одна із дітей екс-подружжя, 13-річна Шайло, уже прийняла своє рішення на користь батька. Хтозна, що послугувало справжньою причиною, але, за офіційними свідченнями, уся справа у надто дивній поведінці її зіркової матусі.

Папараці давно як запримітили, що Анджеліна Джолі ніяк не може знайти собі місця, у буквальному розумінні цього слова. Зірка постійно у роз’їздах, от недавно побувала у Парижі. Втім, кожного разу її емоційне становище аж надто відрізняється від попереднього. То вона непритомніє та потрапляє до госпіталю через недоїдання, то знаменитість помічають із цигаркою та у надто еротичному вбранні на французькому балконі.
Відтак, подібні перепади настрою цілком могли послугувати подібному рішенню Шейли переїхати до свого батька. Бред Пітт, у свою чергу, цілком не проти подібної ініціативи і вже очікує, щоб прийняти біологічну доньку у власному помешканні. І, що цікаво, усе це відбувається паралельно до підготовки дівчинки до зміни статі.

Проте найбільше Шейлу обурює те, як її мати, Анджеліна Джолі, поводиться із татом, себто її уже як колишнім чоловіком. Як результат – одного не надто прекрасного дня школярка поставила свою матір перед фактом, що невдовзі переїде до Пітта. «Енджі буде спустошена, коли вона остаточно усвідомить, що Шайло дійсно її покинула», – коментують прикру ситуацію існайдери.
Менше з тим, ні колишні чоловік та дружина, ні їхні представники ніяк не коментують рішення Шейли. Хоча й у пресі невпинно з’являються усе нові кадри зі спільного проведення часу Анджеліни Джолі із донькою, прагнення дівчинки залишається незмінним. Навіть святкування дня народження у «будинку» серійного вбивці не вплинуло на ситуацію.
Складно не помітити відчайдушних прагнень Джолі втримати усіх дітей у купі. Залишається тільки сподіватись, що ніхто більше не послідує за прикладом старшої сестри, Шейли.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here