Донька Майкла Джексона намагалася вчинити самогубство

0
274

16 березня 20-річну Періс Джексон терміново забрали до лікарні. Дівчина намагалась перерізати собі вени. Близькі родичі повідомляють, що причиною слугує документальний фільм про батька дівчини “Покидаючи Небувалію”, де його звинувачують у педофілії.
Правоохоронні органи кажуть, що до будинку Періс у Лос-Анджелесі за сигналом про допомогу прибула поліція та швидка. Дівчину встигли врятувати і одразу повезли до лікарні. Зараз її стан стабільний. Перевірені джерела повідомили, що Періс вчинила це у знак протесту на звинувачення, висунуті проти її батька, Майкла Джексона, так як Періс з татом були дуже близькими.
Уейд Робсон і Джеймс Сейфчук звинуватили поп-зірку у тому, що він приставав до них, коли ті були дітьми. Після виходу фільму навколо ім’я Майкла Джексона виник великий ажіотаж. Його пісні перестали “крутити” на багатьох радіохвилях, а з “Сімпсонів” видалили епізод з його озвучкою.

Це не перша спроба Періс покінчити життя самогубством. Після смерті батька їй доводилося нелегко. У 2013 році вона також намагалася вкоротити собі віку, а після того, як її врятували, розповіла про свою боротьбу з депресією. Джерела запевняють, що дівчина зараз перебуває під пильним наглядом команди лікарів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here