“Досить брехати”: Трамп намагається заперечити, що назвав Меган Маркл “злобною”

0
330

Скандал навколо Дональда Трампа та Меган Маркл триває. Після того, як у пресі з’явився запис його інтерв’ю з “The Sun”, в якому він назвав герцогиню Сассекську “злобною”, президент США, вочевидь, засоромився і спробував заперечити це на своїй сторінці у Твіттері.
Про те, що Меган недолюблює Трампа, відомо ще з часів президентських виборів 2016 року. У одному телевізійному шоу колишня актриса тоді прокоментувала його ставлення до жінок, завуальовано назвавши Дональда “жінконенависником”.

Довгий час він про це чув, та коли Трампу розповіли про це, він прокоментував: “Що я можу сказати? Я не знав, що вона була злобною”. Преса одразу “вибухнула” від такої відповіді, вочевидь, президент США такої реакції не очікував. У своєму Твіттері він написав, що це фейк.
“Я ніколи не називав Меган Маркл “злобною”. Це все фейкові новини, і всі медіа, напевно, захворіли. “CNN”, “New York Times” та інші, не хочете вибачитись?” – написав він на офіційній сторінці. Можливо, цьому б хтось і повірив, якби не одна деталь: інтерв’ю було записане на аудіо, на якому чітко чути його слова.


Першим на твіт відреагував Уолтер Шауб, колишній директор американського уряду з питань державної етики, який відповів: “Ось запис, де ти називаєш її “злобною”. Досить брехати!”.
Цей допис набрав вже чималу кількість поширень та обговорень. Вчора Дональд Трамп зі свою сім’єю прибув до Великої Британії на офіційний прийом королеви. У Букінгемському палаці відбувся урочистий бенкет з нагоди його приїзду, однак, як відомо, Меган Маркл на ньому не з’явилась. Основна причина цього – догляд за новонародженим Арчі Гаррісоном.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here