“Друга пішла”: Меган Маркл знову не поладнала із нянею

0
290

Нерідко скандали у королівському палаці Великобританії стосуються «новоприбулої» представниці титулованої сім’ї Меган Маркл, що у минулому була акторкою, а сьогодні відома у статусі герцогині Сассекської. Цей раз теж не із винятків. Новоспечена матуся вкотре вступила у жорсткий конфлікт із нянею своєї дитини. Як результат, маленький Арчі вдруге залишився без постійної доглядальниці.
Подейкують, через прискіпливість та важкий характер герцогині далеко не кожен фахівець прагне отримати роботу королівської няні. Правда це чи чергові плітки, але, якщо вірити словам першої доглядальниці, догодити Меган Маркл вкрай складно та й взагалі немає сенсу. Герцогиня нікого не підпускає до свого малюка, навіть рідній мамі дає його потримати лише на лічені хвилини, і те у крайніх випадках.

Що стосовно сторонньої людини, власне няні, Меган Маркл доволі таки категорична. Хоча й жінка намагається знайти фахівця «по душі», ніхто окрім неї самої не має права виховувати її сина. Принаймні, новоспечена матуся у цьому переконана. Відтак, навіть не дивно, що уже як друга няня не може попрацювати із герцогинею і місяця. Подібне можна простежити також із приватними охоронцями Меган Маркл.
Навіть не зважаючи на те, що остання няня підписала із королівським подружжям ретельно продуману угоду, не минуло й кількох місяців, як вона звільнилась за власним бажанням. Менше з тим, Маркл не розчаровується та продовжує пошуки. Цього разу герцогиня зазначає, що серед претендентів розглядатиме не тільки жінок.

Серед важливих критеріїв герцогиня Сассекська виокремлює кілька. Як зазначають інсайдери, матуся-перфекціоністка шукає людину із Сполучених Штатів, яка не лише буде виконувати свої професійній обов’язки, але й зуміє стати почесним членом їхньої титулованої сім’ї. Разом з тим, нова няня повинна буде супроводжувати королівське сімейство під час мандрівки до Африки, яка от-от розпочнеться.
Герцог та герцогиня Сассекські, у свою чергу, забезпечать жінку (чи чоловіка) усім потрібним. Звісно, у няні буде окреме житло та автомобіль, за допомогою якого вона зможе щодня діставатись до роботи. Усе це та багато іншого, знову ж таки, буде ретельно прописано у контракті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here